top of page

TANITIM TOPLANTILARI

Malta Vatandaşlığı

Valletta - MALTA

iStock_62086216_MEDIUM.jpg

Yatırımcılara Yönelik

Malta Vatandaşlığı ve Oturma İzni

Tanıtım Toplantıları

Malta Vatandaşlığı

  • 5 günde oturma izni - Schengen ülkelerinde vizesiz seyahat
  • 12 ayda AB vatandaşlığı - Tüm AB ülkelerinde çalışma ve barınma hakkı
  • ABD ve Kanada dahil 170'in üzerinde ülkeye vizesiz seyahat

Malta
Oturma İzni

  • 6 ayda Malta'dan kalıcı oturum izni
  • 5 yıl Malta'da yaşadıktan sonra herhangi bir AB ülkesinde yaşama hakkı
  • Schengen ülkelerine vizesiz seyahat şansı

Coates Global Malta ofisi, Malta vatandaşlığı veya Malta'da oturum hakkı edinmek isteyen yatırımcılara tanıtım etkinlikleri düzenliyor.

Tarihler

  • Malta'daki resmi tatiller dışında yıl boyu sürekli.

Randevu ve Online davetiye başvurusu için tıklayın

 

1 yıl içinde alınabilen Malta Vatandaşlığı ile tüm AB ülkelerinde yaşama ve serbest dolaşım hakkınız olur

Malta'da yapılacak olan toplantılar, göçmenlik hukuku uzmanları Dr Frederick Ellul, Tamer Ulay ve Çelemet Yener'in dönüşümlü katılımıyla gerçekleştirilecektir. 


Toplantılar ücretsizdir. Toplantı yeri, Malta'nın başkenti Valletta'daki Coates Global Malta ofisidir. Toplantılarda sadece katılımcı ve beraberindekiler ile Coates Global uzmanları olacaktır. Her katılımcı ve beraberindekilerle özel olarak görüşülecektir.​

Toplantıların amacı, katılımcılara Malta'nın hızlandırılmış vatandaşlık programını ve  oturum izni uygulamasını tanıtmaktır. İsteyen katılımcılar, Malta hükümetinin resmi görevlileri ile tanıştırılır ve yapacakları yatırımlar konusunda bilgilendirilebilir. 

Gizlilik İlkemiz

Avrupa Birliği göçmenlik hukukunda uzman kadroya sahip Coates Global  Londra merkezli çok uluslu bir hukuk firmasıdır. Firma, dünya çapında en çok yatırımcı çeken ülkeler olan Portekiz, Malta ve Kıbrıs'ta düzenli olarak seminer ve toplantılar düzenlemektedir.

 

Etkinliklerimiz kişiye özeldir. Gizliliğe ve kişisel bilgilerin korunmasına tam özen gösterilir. Kadromuzdaki İngiliz, Portekiz, Malta ve Kıbrıs barolarının Avukatları, mesleki etik kurallarına tam bağlıdır ve hiç bir şekilde müvekkillerimizin kimlikleri açıklanmaz.

 

Gizliliğin tam temini için, talep eden müvekkillerimizi havaalanında karşılayıp, en hızlı şekilde yatırım, oturum ve vatandaşlık işlemlerini tamamlamaktayız.

Coates Global ile, yatırımınız ve kişisel bilgileriniz kesinlikle korunur.

Randevu ve Online davetiye başvurusu için tıklayın

DSCF2121_edited.jpg

Malta vatandaşlık hukuku ve oturma izinleri ile ilgili programlarda 10 yılı aşkın deneyime sahip.  Malta Vatandaşlık Dairesi Identity Malta'dan lisans sahibi ve Coates Global müvekkillerinin hızlandırılmış vatandaşlık işlemlerinde uzman bir isim.

Malta Vatandaşlık Hukuku ve Oturum İzni Uzmanı

DR FREDERICK ELLUL
DSC_9613_edited_edited_edited.jpg

Eski bir vize memuru ve sektörde 30 yıla yaklaşan deneyimi ile İngiltere'de vize redlerine karşı açtığı davalarda çok yüksek başarı oranı ile tanınıyor. İngiliz Vatandaşlık Hukuku ve puanlama tabanlı vize sistemlerinde uzman. 

İngiliz Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku Uzmanı

GARTH COATES
tamer3_edited.png

Avrupa Birliği Göçmenlik ve Vatandaşlık hukuku ve AB ülkelerindeki Ankara Anlaşması vizelerinde 15 yılı aşan deneyime sahip. Portekiz, İspanya ve Yunanistan Altın Vize programları ile Malta Çifte Vatandaşlık Programında tanınan bir isim.

Avrupa Birliği Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku Uzmanı

TAMER ULAY
celemet2_edited.png

Vize redlerine karşı açtığı davaların neredeyse tamamında yüksek başarı sahibi. Puanlama tabanlı vize sistemi, vatandaşlık hukuku, iş kurma ve girişimci vizelerinde uzmanlığı tartışmasız bir isim.  

İngiliz Göçmenlik ve AB Vatandaşlık Hukuku uzmanı

CELEMET YENER

Uzman Konuşmacılar

bottom of page