top of page

Coates Global hakkında...

Coates Global, Avrupa Birliği'nin yatırım yaparak vatandaşlık ve oturum izni programlarında uzman, İngiltere merkezli, alanında lider ve başarı ödülü sahibi bir hukuk firmasıdır. 

 

Londra'nın finans ve politika dünyasının tam merkezinde, Westminister'de yer alan ana merkezinin yanısıra 8 ülkedeki 11 ofisinde tamamı konusunda uzman, gerekli bilgi, deneyim ve yeteneğe sahip avukat ve danışmanlardan oluşan kadroya sahiptir. 

 

Yatırım yapılacak alan, sadece finansal karlılık anlamında değil, yatırımcının geleceği açısından da çok önemli

 

Avrupa Birliği'nin çifte vatandaşlık ve oturum izni programlarına katılım sadece ciddi yatırım planlaması ile mümkün. Bu nedenle, müvekkillerimizin, kendileri ve ailelerinin gelecekleri hakkında verecekleri stratejik kararların sadece onların geleceği anlamında değil, aynı zamanda finansal karlılık anlamında da çok önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, sorumluluklarımızı ciddiye alıyor, en üst düzey müvekkil memnuniyetinin oluşması için, samimi hukuki desteğimizi her aşamada sunuyoruz. Önümüze gelen tüm dosya ve sorunların, zamanında, doğru  ve akılcı bir şekilde çözülebilmesi için müvekkillerimizle birlikte koordineli çalışıyor ve onları her aşamada bilgilendiriyoruz. 

 

Emlakçı veya broker değil, hukuk firması...

 

Bünyesinde farklı ülkelerden avukatları barındıran bir hukuk firmasıyız. Yatırımcıya konut satmaya çalışan emlakçı ya da hazine bonosu alması için baskı yapan yatırım danışmanlarının çıkarları için değil, müvekkillerimizin çıkarları için çalışmaktayız.

 

Tanınmış, konusunda uzman çözüm ortakları

 

Hukuki hizmetlerimizi, çözüm ortakları olarak kullandığımız tanınmış emlakçılar ve konusunda uzman yatırım danışmanları ile işbirliği yaparak sunmaktayız. Çözüm ortaklarımızın sunduğu hizmetlerin güvenilirliği ve kalitesi, yüksek kalite standartları gereği sürekli olarak gözden geçirilmektedir. 

İlkelerimiz

Vatandaşlık ve oturma izni işlemlerinin son derece ciddi sorumluluklar getirdiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, hukuksal yaklaşımı baz alarak müvekkilimizin çıkarlarına uygun adımları dikkatle atmaktayız. Çalışmamızda bize yol gösteren kendimize rehber edindiğimiz ilkelerimiz, doğruluk, dürüstlük ve açıklık prensipleri üzerine inşa edilmiştir. Bu ilkeler, Garth Coates isminin vatandaşlık hukuku alanında çeyrek asırdır dünya çapında tanınan bir marka olmasını sağlamıştır.

Güvene dayalı işbirliği

 

Büyük bir gururla belirtmek isterim ki, müvekkillerimiz, AB göçmenlik programlarındaki ince detaylar hakkında verdiğimiz hukuki bilgi ve desteğe güveniyorlar. Çünkü bu güveni tam olarak sağlamak için, alanında tanınmış yatırım uzmanları, inşaat firmaları ve emlak acentalarıyla müvekkillerimizin tam bilgisi dahilinde, şeffaf ve dürüst hizmet sunuyoruz. 

 

Sayısız yatırımcıya verdiğimiz hukuki destekte, %100 müvekkil memnuniyetine sahibiz. 

 

Uzman danışman, çözüm ortakları ve avukatlardan oluşan profesyonel ağımız sayesinde, müvekkillerimizin tüm yatırım, vatandaşlık ve oturum izni işlemlerini baştan sona takip edebilmekteyiz. Yatırımcı müvekkillerimizi havaalanında karşılamaktan, sağlam yatırım araçlarını tanıtmaya ve vatandaşlık işlemlerine kadar her alanda onlara destek olmaktayız. 

Sektörde faaliyet gösteren firmalardan farkımız çok uluslu bir hukuk firması olmamızdan kaynaklanıyor. Bu özelliğimiz sayesinde, giriş ve uzatım vizelerinde ve aile birleşim başvurularında dosyası red edilen müvekkillerimizin haklarını bağımsız mahkemelerde sonuna kadar takip ederek, gerektiğinde mahkeme kararıyla müvekkillerimize vizelerini almaktayız.

Uzun soluklu vatandaşlık işlemlerinizde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

 

Garth Coates

Principal

bottom of page