top of page

Coates Global Gizlilik Bildirimi

Websitemizin Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İlgili web sitemize vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgiler (ad, soyadı, doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, eğitim durumu, meslek, telefon, cep telefonu, adres, şehir bilgileri vs) hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

Sitemiz üzerinden İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Coates Global ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir. Coates Global'a ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.

Kişisel Bilgilerin Gizliliği​

Gizliliğe ve kişisel bilgilerin korunmasına tam özen gösterilir. Kadromuzdaki İngiliz, Portekiz, Malta ve Kıbrıs barolarının Avukatları, mesleki etik kurallarına tam bağlıdır ve hiç bir şekilde müvekkillerimizin kimlikleri açıklanmaz.

 

Gizliliğin tam temini için, talep eden müvekkillerimizi havaalanında karşılayıp, en hızlı şekilde yatırım, oturum ve vatandaşlık işlemlerini tamamlamaktayız.

Coates Global ile, yatırımınız ve kişisel bilgileriniz kesinlikle korunur.

bottom of page