top of page

Coates Global Ekibi

DSC_9613_edited_edited.jpg

GARTH WILLIAM COATES

Eski bir İngiliz göçmenlik ve vize memuru olan Garth, göçmenlik hukukunda çeyrek asrı aşkın tecrübeye sahiptir.  Özel sektöre geçmeden önce İngiltere İçişleri Bakanlığında, vize memuru ve heathrow havalimanı giriş kontrol yöneticiliği ve  İngiliz Sınır Kontrol Ajansında plan ve yönetmelikler uzmanı olarak görev yaptı. Dünya çapında seçkin aralarında tanınmış işadamları, sanatçı ve politikacılar bulunan müvekkil kitlesine sahiptir.

michele.jpg

MICHELE MARTIN

İngiltere barosuna kayıtlı olarak 25 yılda Avukat olarak çalışan Michele, Dünya çapında tanınmış İngiliz hukuk firmalarında görev aldı. Michele, Kıbrıs ve Karayipler adalarının hızlandırılmış vatandaşlık hukuku üzerine firmamızda hizmet vermekte ve üst düzey profesyonel müvekkillerimizin dosyaları ile ilgilenmektedir.

Craig Wheeler_edited.jpg

CRAIG WHEELER

Craig, İngiltere'nin ünlü yatırım firmalarından, Londra merkezli, One Knightsbridge Capital'in kurucu ortağıdır. İngiliz ve Amerikan hisse senedi piyasalarında 10 yılı aşkın tecrübesiyle, orta doğru ve uzak doğudan başvuran müvekkilerimize en iyi yatırım seçenekleri konusunda bilgi paylaşımı ve yatırım danışmanlığı hizmeti veriyor.

tamer3_edited.png

TAMER ULAY

​Tamer, Avrupa Birliği Göçmenlik Hukuku uzmanıdır ve Golden Visa programları ile İngiltere'de Ankara Anlaşması vizelerinde tartışmasız bir isimdir. İngiliz Yüksek Mahkemesinde görülen çok sayıda başarılı göçmenlik davasında katkısı vardır. 
Müvekkillerimizin işlemlerini takip etmek amacıyla düzenli olarak Portekiz ve Malta'ya seyahat etmektedir. 

DSC_9706_edited.jpg

LINDA CHRISTINE PHILIPS

Çok iyi düzeyde Türkçe bilen Christine, vatandaşlık hukuku ve Ankara Anlaşması uzmanıdır. Müvekkillerimizin çifte vatandaşlık başvurularını takip etmektedir ve yönetimindeki kadrosu ile yüzde yüze yakın başarı oranına sahiptir. Türkçe bilgisi sayesinde Türkiye'den yapılan Ankara Anlaşması vize başvurularında yakalanması çok zor başarısıyla Türk toplumuna hizmet vermektedir.

celemet2_edited.png

CELEMET YENER

Çelemet uzlaşmacı yapısı ve yüksek başarı oranıyla ekibimizin vazgeçilmez avukatlarındandır. Malta Vatandaşlık programını uygulayan Identity Malta ve Portekiz Göçmenlik Polisi SEF ile iyi ilişkiler geliştirmiştir. Bütün Golden Visa ve Çifte Vatandaşlık programlarında derin deneyime sahiptir. Sıklıkla Portekiz'e seyahat ederek, müvekkillerimizin dosyalarıyla ilgilenmektedir.

IMG-20190105-WA0022_edited_edited_edited

PROF DR MARINA ANDRADE

Prof. Dr. Marina Andrade, göçmenlik ve vatandaşlık hukukunda tartışmasız bir deneyime sahip. Portekiz’in altın vize programının mimarlarından biridir ve Portekiz hükümetine ve kamu otoritelerine ülkenin Altın Vize politikasında danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca bir akademisyen olarak Portekiz’deki çeşitli saygın üniversitelerde ve Brezilya Hukuk Enstitüsünde hukuk profesörü olarak vatandaşlık hukuku dersleri vermektedir.

hayley3.JPG

HAYLEY SHEPHERD

​Avrupa Birliği göçmenlik hukuku üzerine master programına devam eden Hayley, AB ülkelerindeki oturum izinleri ve vatandaşlık programları konusunda uzmandır. Düzenli olarak Malta, Kıbrıs, İspanya ve Portekiz'e seyahat etmekte ve müvekkillerimizin işlemlerini takip etmektedir.

DSCF2121_edited.jpg

DR FREDERICK ELLUL

Fred, 2016'dan bugüne Coates Global Malta'nın Genel Müdürü ve Malta barosuna kayıtlı Avukatı olarak görev yapmaktadır.  Malta Göçmenlik ve Vatandaşlık Dairesi (Identity Malta)'da müvekkillerimizin işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde tamamlayacak bilgi ve donanıma sahiptir. Göçmenlik başvurularında en başarılı ilk 5 Avukat arasında yer almaktadır.

Leila Mansouri_edited_edited.jpg

DR LEILA MANSOURI

ABD barosuna kayıtlı göçmenlk hukuku avukatı olan Leila, çok sayıda sivil toplum hareketinin içinde yer aldı. Başta CNN ve SKY olmak üzere çok sayıda TV programında uzman konuk olarak yer aldı. Firmamızın İran ve Orta Doğu ülkelerindeki çalışmalardan sorumludur.

Vassilios-Fragkiadakis.jpg

VASSILIOS FRAGKIADAKIS

​Vassilious, 20 yıllık deneyimiyle, Atina'da tanınmış bir avukattır. Göçmenlik hukuku sektöründeki geniş bilgisi sayesinde, Yunanistan'da yatırım yapmayı düşünen Altın Vize ve Altın Yaşam programlarında Coates Global müvekkillerine konaklama izni işlemlerinin yanısıra gayrimenkul seçimi, değer tespiti, iş kurulması, emeklilik ve diğer yasal konularda destek vermektedir.

bottom of page