top of page
Avrupa Birliği Vergi Hukuku, Vatandaşlık ve Oturma İzni Programları Türkiye Tanıtım Toplantıları

İstanbul: 5-8 Nisan (İstanbul Şişli Marriott Otel)
İzmir: 9 Nisan (Alsancak, İzmir)

İngiltere merkezli çok uluslu hukuk firması Coates Global, 5-9 Nisan 2019 tarihleri arasında Avrupa Birliği ülkelerideki vergi hukuku, Altın Vize ve Çifte Vatandaşlık programları ile Türkiye'de henüz bilinmeyen Altın Oturum (Golden Residency) programlarını tanıtmak üzere Türkiye’ye geliyor. 

İngiliz İçişleri Bakanlığı (Home Office) eski çalışanlarından ve Coates Global kurucu ortağı Garth Coates yönetimindeki vatandaşlık ve vergi hukuku uzmanlarının hazır bulunacağı etkinlikler, 5-8 Nisan tarihleri arasında İstanbul'da, 9 Nisan tarihinde ise İzmir'de yapılacak. En az 25 bin Euro birikimi olan ve/veya aylık en az 1000 Euro kira, emekli maaşı veya yatırım geliri olan kişilere yönelik olan etkinlikler, Türkçe ve İngilizce dillerinde ve Birebir özel toplantı  şeklinde yapılacak.

Uzmanlar

DSC_9613_edited_edited_edited.jpg

Eski bir vize memuru ve sektörde 30 yıla yaklaşan deneyimi ile İngiltere'de vize redlerine karşı açtığı davalarda çok yüksek başarı oranı ile tanınıyor. İngiliz Vatandaşlık Hukuku ve puanlama tabanlı vize sistemlerinde uzman. 

İngiliz Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku Uzmanı

GARTH COATES
tamer3_edited.png

Avrupa Birliği Göçmenlik ve Vatandaşlık hukuku ve AB ülkelerindeki Ankara Anlaşması vizelerinde 15 yılı aşan deneyime sahip. Portekiz, İspanya ve Yunanistan Altın Vize programları ile Malta Çifte Vatandaşlık Programında tanınan bir isim.

Avrupa Birliği Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku Uzmanı

TAMER ULAY
celemet2_edited.png

Vize redlerine karşı açtığı davaların neredeyse tamamında yüksek başarı sahibi. Puanlama tabanlı vize sistemi, vatandaşlık hukuku, iş kurma ve Ankara Anlaşması vizelerinde uzmanlığı tartışmasız bir isim.  

İngiliz Göçmenlik ve AB Vatandaşlık Hukuku uzmanı

CELEMET YENER
IMG-20190105-WA0022_edited_edited_edited

Portekiz Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku üzerine ülkede tanınmış bir isim. Portekiz hükümeti ve resmi kurumlara Altın Vize programında danışmanlık veriyor. Bir çok TV programında konuk uzman olarak yer aldı. Dünya çapında yayınlanan makaleleri var.

Portekiz Altın Vize, Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku Uzmanı

PROF DR MARINA ANDRADE

TV8'de yayınlanan önceki etkinlik haberi

Kişiye Özel Bire Bir Toplantılar 

 

Kendi durumunu özel olarak görüşmek isteyen profesyoneller, yöneticiler, girişimciler ve iş insanlarına yönelik olan özel toplantılarımız ilk 20 dakikası ücretsizdir ve kişiye özeldir. Katılımcı ve beraberindeki en fazla 1 kişi İstanbul Şişli Marriott Otel'de diğer davetlilere kapalı olan özel toplantı odasında ağırlanırlar. Toplantı dili İngilizce ve Türkçe'dir.

 

20 dakikadan daha uzun süreli görüşme yapmak isteyen davetliler için 1 saatlik özel görüşmenin ücreti 50 Euro‘dur.

Toplantı Konuları

 • AB'de kişisel ve kurumsal vergilendirme sistemleri

 • Çifte vergilendirme kuralları

 • Yatırımcılara sunulan vergi avantajları

 • Portekiz, Yunanistan, İtalya, İrlanda ve İspanya'da, AB mevzuatı ve yerel yasalardan yararlanarak yatırım yapmadan veya iş kurmadan Golden Residency (Altın Oturum)

 • Portekiz, Malta, Yunanistan ve İspanya'da konut alarak, yatırım yaparak veya iş kurarak oturma izni ve uzun süreli Schengen vizesi (Golden Visa) olanağı

 • İngiltere ve İrlanda'da yatırım yaparak veya iş kurarak oturum, kalıcı oturum ve vatandaşlık olanakları

 • ​Malta'da yatırım ve bağış yaparak bir yıl içinde hızlandırılmış Avrupa Birliği Vatandaşlık programı​​

 • ​İngiltere'de şirketlere yönelik programlar, şube açma ve temsilci gönderme

 • Şirket yabancı çalışanlarına çalışma izni başvuruları ve AB ülkelerindeki çalışma olanakları (Van Der Elst vizesi)

 • Yatırım yaparak St Kitts and Nevis ve Dominik vatandaşlıkları

 • İngiltere, Almanya, Hollanda ve diğer AB ülkelerinde Ankara Anlaşması vizesi​ (ECAA)

 • Vize redlerine karşı itiraz davaları ve tazminat talepleri​​​​

Katılım Davetiyesi

 

Vergi ve vatandaşlık hukuku uzmanlarıyla 20 dakikalık özel görüşmeler ücretsiz, bir saatlik özel görüşmelerin ücreti ise 50 Euro'dur. 

bottom of page