top of page

Coates Global size nasıl yardımcı olabilir?

Çok sayıda zorunlu yatırım ve ödemeler; yüksek miktarda bağış yapılacak olması ve karmaşık başvuru işlemleri Malta vatandaşlık programında uzman bilgi gerektirir.

 

Malta vatandaşlık programı uzmanlarımız, bugüne kadar düzinelerde başvuruyu yüzde yüz müvekkil memnuniyeti ile gerçekleştirmiştir. Yatırım alanının belirlenmesinden, Malta pasaportunuzu alana kadar geçecek süreçte Coates Global uzmanları başvurunuzun her aşamasında sizi bilgilendirir.

Coates Global Malta, Malta hükümetinin resmi organı olan Identity Malta tarafından denetlenen ve akredite edilen resmi bir acentadır. Bu, Coates Global'ın doğrudan başvuru yapabildiği ve kendi müvekkillerini başka aracı kullanmadan temsil edebildiği anlamına gelir.  

 

Malta'ya başvuru için ilk gelişinizde havaalanında özel şöforünüzce karşılanır ve Malta'da kaldığınız sürece şöforünüz emrinizde olur. Başvuru işleminiz, diğer göçmenlik başvurularından ayrı olarak sizin konforunuz için özel bir salonda yapılır. Avukat personelimiz eşliğinde işlemleriniz dikkatlice tamamlanır. Başvuru işlemleri sonunda yine özel aracınız ile birlikte havaalanına bırakılırsınız.

Malta vatandaşlık programı için bize telefon veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.​

Türkiye Çağrı Merkezi: 0212 702 27 17

İngiltere merkez ofis telefonu: +44 20 7799 1606
Türkçe bilgi için WhatsApp: +44 7916 120544

Malta Ofisi

 

Coates Global Malta
Brittania House, 2nd floor
Suite 8, Old Bakery Street
Valletta, VLT 1450
TELEFON: +44 20 77991606
EPOSTA: malta@coatesglobal.com

Dr Frederick Ellul

MALTA VATANDAŞLIĞI
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
bottom of page