top of page

20-21 Temmuz 2018

|

Toplantı yeri daha sonra bildirilecektir

Altın Vize & Çifte Vatandaşlık Toplantıları (İZMİR)

​İngiltere merkezli çok uluslu hukuk firması olan Coates Global, 20-21 Temmuz 2018 tarihleri arasında ABD ve Avrupa Birliği ülkelerinin Altın Vize ve Çifte Vatandaşlık programları ile son zamanların popüler vizelerinden olan Ankara Anlaşması vizelerini tanıtmak üzere İzmir'e geliyor.

Altın Vize & Çifte Vatandaşlık Toplantıları (İZMİR)
Altın Vize & Çifte Vatandaşlık Toplantıları (İZMİR)

Time & Location

20-21 Temmuz 2018

Toplantı yeri daha sonra bildirilecektir

About the event

İzmir'deki etkinliklerimiz gruplara ücretsiz seminerler ve kişisel görüşme yapmak isteyenlere ücretli bire bir özel görüşmeler şeklindedir.

Seminer Toplantıları

Ortalama 10 katılımcının bulunacağı seminerimiz 21 Temmuz Cumartesi günü yapılacak ve verilecek aralarla birlikte en az 2 saat sürecektir. ABD Göçmenlik ve Green Kart programları, Ankara Anlaşması, gayrimenkul satın alarak AB'de kalıcı oturum izinleri ve Çifte Vatandaşlık programları detaylı olarak büyük ekran üzerinde örneklerle anlatılacaktır. ​ Uzmanlarından detaylı profesyonel bilgi verilecek olan seminerlerimize katılım ücretsizdir.

​ Kişiye Özel Bire Bir Toplantılar

Kendi durumunu özel olarak görüşmek isteyen profesyoneller, yöneticiler, girişimciler ve iş insanlarına yönelik olan özel toplantılarımız ortalama 50 dakika sürmektedir ve kişiye özeldir. Özel toplantılarda, katılımcı ve beraberindeki en fazla 2 kişi diğer davetlilere kapalı olan özel toplantı odasında ağırlanırlar. Toplantı boyunca ücretsiz içecek ve aperatif yiyecek ikramında bulunulur. Toplantı dili İngilizce ve Türkçe'dir ve katılım 50 Euro‘dur.

Kayıt yaptıranlar, seminer organizasyonundan sorumlu Bercan Tur tarafından aranılarak, kendilerine 20 veya 21 Temmuz tarihi için randevu verilecektir.

Tickets

  • 21 Temmuz Cmt 13:30 (Seminer)

    Alsancak'ta düzenlenecek seminerimiz 21 Temmuz Cumartesi saat 13:30 da başlayacak ve verilecek aralar hariç 2 saat sürecektir. Seminer AB Göçmenlik Hukuku Uzmanı Tamer Ulay ve Amerikan Göçmenlik Uzmanı Leila Mansouri tarafından verilecektir. Seminer dilleri Türkçe ve İngilizce'dir.

    €0.00
  • 20-21 Temmuz - Özel Görüşme

    Kendi durumunu özel olarak görüşmek isteyen profesyoneller, yöneticiler, girişimciler ve iş insanlarına yönelik olan özel toplantılarımız ortalama 50 dakika sürmektedir ve kişiye özeldir. Özel toplantılarda, katılımcı ve beraberindeki en fazla 2 kişi diğer katılımcılardan ayrı bir salonda ağırlanırlar. Görüşme süresince sıcak soğuk ikram yapılır.

    €50.00

Total

€0.00

Share this event

bottom of page