top of page

13-18 Temmuz 2018

|

İstanbul Marriott Otel, Şişli

Altın Vize & Çifte Vatandaşlık Toplantıları (ISTANBUL)

​İngiltere merkezli çok uluslu hukuk firması olan Coates Global, 13-18 Temmuz 2018 tarihleri arasında ABD ve Avrupa Birliği ülkelerinin Altın Vize ve Çifte Vatandaşlık programları ile son zamanların popüler vizelerinden olan Ankara Anlaşması vizelerini tanıtmak üzere İstanbul'a geliyor.

Altın Vize & Çifte Vatandaşlık Toplantıları (ISTANBUL)
Altın Vize & Çifte Vatandaşlık Toplantıları (ISTANBUL)

Time & Location

13-18 Temmuz 2018

İstanbul Marriott Otel, Şişli, Abide-I Hurriyet Caddesi, 34381 Şişli/İstanbul, Turkey

About the event

İstanbul'daki etkinliklerimiz gruplara ücretsiz seminerler ve kişisel görüşme yapmak isteyenlere ücretli bire bir özel görüşmeler şeklindedir.

Seminer Toplantıları

Ortalama 20 katılımcının bulunacağı seminerlerimiz, 14 ve 17 Temmuz tarihlerinde yapılacak ve verilecek aralarla birlikte en az 2 saat sürecektir. ABD Göçmenlik ve Green Kart programları, Ankara Anlaşması, gayrimenkul satın alarak AB'de kalıcı oturum izinleri ve Çifte Vatandaşlık programları detaylı olarak büyük ekran üzerinde örneklerle anlatılacaktır. ​ Uzmanlarından detaylı profesyonel bilgi verilecek olan seminerlerimize katılım ücretsizdir.

​ Kişiye Özel Bire Bir Toplantılar

Kendi durumunu özel olarak görüşmek isteyen profesyoneller, yöneticiler, girişimciler ve iş insanlarına yönelik olan özel toplantılarımız ortalama 50 dakika sürmektedir ve kişiye özeldir. Özel toplantılarda, katılımcı ve beraberindeki en fazla 2 kişi diğer davetlilere kapalı olan özel toplantı odasında ağırlanırlar. Toplantı boyunca ücretsiz içecek ve aperatif yiyecek ikramında bulunulur. Toplantı dili İngilizce ve Türkçe'dir ve katılım 50 Euro‘dur.

Tickets

 • 14 Temmuz Cmt 13:30 (Seminer)

  Istanbul Şişli Marriott Otel'de düzenlenecek seminerimiz 14 Temmuz 2018'de saat 13:30 da başlayacak ve verilecek aralar hariç 2 saat sürecektir. Seminer AB Göçmenlik Hukuku Uzmanı Tamer Ulay tarafından verilecektir ve Türkçedir.

  €0.00
 • 17 Temmuz Salı 19:00 (Seminer)

  Istanbul Şişli Marriott Otel'de düzenlenecek seminerimiz 17 Temmuz 2018 Salı saat 19:00 da başlayacak ve verilecek aralar hariç 2 saat sürecektir. Seminer AB Göçmenlik Hukuku Uzmanı Tamer Ulay ve Amerikan Göçmenlik Uzmanı Leila Mansouri tarafından verilecektir. Seminer dili Türkçe ve İngilizce'dir.

  €0.00
 • 13-18 Temmuz - Özel Görüşme

  Kendi durumunu özel olarak görüşmek isteyen profesyoneller, yöneticiler, girişimciler ve iş insanlarına yönelik olan özel toplantılarımız ortalama 50 dakika sürmektedir ve kişiye özeldir. Özel toplantılarda, katılımcı ve beraberindeki en fazla 2 kişi diğer katılımcılardan ayrı bir salonda ağırlanırlar. Görüşme süresince sıcak soğuk ikram yapılır. Katılımcılar, seminer organizasyonundan sorumlu BERCAN TUR tarafından aranılarak, kendilerine uygun gün ve saat için randevu verilecektir.

  €50.00

Total

€0.00

Share this event

bottom of page