top of page

19 Temmuz 2018

|

Sheraton Ankara Hotel & Convention Cente

Altın Vize & Çifte Vatandaşlık Toplantıları (ANKARA)

​İngiltere merkezli çok uluslu hukuk firması olan Coates Global, 19 Temmuz 2018 tarihinde ABD ve Avrupa Birliği ülkelerinin Altın Vize ve Çifte Vatandaşlık programları ile son zamanların popüler vizelerinden olan Ankara Anlaşması vizelerini tanıtmak üzere Ankara'ya geliyor.

Altın Vize & Çifte Vatandaşlık Toplantıları (ANKARA)
Altın Vize & Çifte Vatandaşlık Toplantıları (ANKARA)

Time & Location

19 Temmuz 2018

Sheraton Ankara Hotel & Convention Cente, Kavaklıdere, 06700 Çankaya/Ankara, Turke

About the event

Ankara'daki etkinliğimiz kendi durumunu özel olarak görüşmek isteyen profesyoneller, yöneticiler, girişimciler ve iş insanlarına yönelikti. Ortalama 50 dakika sürmektedir ve kişiye özeldir. Özel toplantılarda, katılımcı ve beraberindeki en fazla 2 kişi diğer davetlilere kapalı olan özel toplantı odasında ağırlanırlar. Toplantı boyunca ücretsiz içecek ve aperatif yiyecek ikramında bulunulur. Toplantı dili İngilizce ve Türkçe'dir ve katılım 50 Euro‘dur.

Kayıt yaptıranlar, seminer organizasyonundan sorumlu Bercan Tur tarafından aranılarak, kendilerine 19 Temmuz tarihi için randevu verilecektir.

Tickets

  • 19 Temmuz Prs (Özel Görüşme)

    19 Temmuz 2018'de 11:00 - 19:00 saatleri arasında, 50'er dakikalık özel görüşmeler halinde olacaktır. Görüşme dili Türkçe ve İngilizcedir. Kayıt yaptıranlar, seminer organizasyonunu yapan BERCAN TUR tarafından aranılarak, kendilerine uygun bir saat için randevu verilecektir.

    €50.00

Total

€0.00

Share this event

bottom of page