AB Göçmenlik Hukuku, Ankara Anlaşması ve 'Altın Vize' Tanıtım Toplantıları

 

Türk vatandaşları Avrupa kapılarını zorlamaya devam ediyor.

 

Avrupa Birliği ülkelerindeki Golden Visa (Altın Vize), Golden Residency (Altın Oturum) ve Çifte Vatandaşlık programları ile AB ülkelerindeki Ankara Anlaşması ve diğer yatırımcı ve girişimci vizeleri her geçen gün daha fazla Türk girişimci ve yatırımcının dikkatini çekmeye devam ediyor. Birçok açıdan bu tür programlar, Türk insanına vize engelini aşıp dünyaya açılma fırsatı veriyor; başarılarını Avrupa ülkelerinde devam ettirme olanağı tanıyor ve çifte vatandaşlık aldıkları AB ülkelerinde Türkiye’nin sesini daha net şekilde duyurabiliyorlar.

Ancak bu programların çok karmaşık hukuki yapıya sahip olmalarından ötürü bir adım atılmadan önce alanında uzman hukukçulardan destek almak ve gerekli bilgileri edinmek çok büyük önem taşıyor. Çünkü, yeterli hukuki bilgi almadan atılan yanlış bir adım sadece ciddi maddi kayıplara değil, aynı zamanda günümüz dünyasında çok değerli olan telafisi imkansız zaman kaybına da neden olmaktadır.

Türkiye'de belli aralıklarla yapılan toplantılarımızda, AB vatandaşlık hukuku ile ilgilenenlere doğru ve gerçekçi bilgiler verilmesi hedefleniyor.

 

Toplantılarımıza katılarak, vizesiz dünya'nın avantajlarından haberdar olmak isterseniz, ücretsiz davetiyenizi hemen şimdi edinin!

Toplantı Yerleri ve Tarihler

Türkiye:

Lizbon, Portekiz:

Valletta, Malta:

© 2016 - Coates Global - Tüm hakları saklıdır

COATES GLOBAL LIMITED - A limited company registered in England & Wales Reg No: 10159338

Vatandaşlık Programları

Malta

Kıbrıs

St Kitts & Nevis

Dominika

İletişim

İngiltere: + 44 20 7799 1600

Türkiye: (0212) 702 27 17

Türkçe Whatsapp: +44 20 7799 1606

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram