top of page

AB Göçmenlik Hukuku, Ankara Anlaşması ve 'Altın Vize' Tanıtım Toplantıları

 

Türk vatandaşları Avrupa kapılarını zorlamaya devam ediyor.

 

Avrupa Birliği ülkelerindeki Golden Visa (Altın Vize), Golden Residency (Altın Oturum) ve Çifte Vatandaşlık programları ile AB ülkelerindeki Ankara Anlaşması ve diğer yatırımcı ve girişimci vizeleri her geçen gün daha fazla Türk girişimci ve yatırımcının dikkatini çekmeye devam ediyor. Birçok açıdan bu tür programlar, Türk insanına vize engelini aşıp dünyaya açılma fırsatı veriyor; başarılarını Avrupa ülkelerinde devam ettirme olanağı tanıyor ve çifte vatandaşlık aldıkları AB ülkelerinde Türkiye’nin sesini daha net şekilde duyurabiliyorlar.

Ancak bu programların çok karmaşık hukuki yapıya sahip olmalarından ötürü bir adım atılmadan önce alanında uzman hukukçulardan destek almak ve gerekli bilgileri edinmek çok büyük önem taşıyor. Çünkü, yeterli hukuki bilgi almadan atılan yanlış bir adım sadece ciddi maddi kayıplara değil, aynı zamanda günümüz dünyasında çok değerli olan telafisi imkansız zaman kaybına da neden olmaktadır.

Türkiye'de belli aralıklarla yapılan toplantılarımızda, AB vatandaşlık hukuku ile ilgilenenlere doğru ve gerçekçi bilgiler verilmesi hedefleniyor.

 

Toplantılarımıza katılarak, vizesiz dünya'nın avantajlarından haberdar olmak isterseniz, ücretsiz davetiyenizi hemen şimdi edinin!

Toplantı Yerleri ve Tarihler

Covid-19 önlemleri çerçevesinde, etkinliklerimiz 31 Ocak 2021 tarihine kadar ertelenmiştir.

Coates Global Tanıtım Toplantıları
Play Video
bottom of page