top of page

Avrupa Birliği

Vatandaşlık Hukuku

Eu flag transparent.png

TANITIM TOPLANTILARI

Altın Vize

Portekiz, İspanya ve Yunanistan'da gayrimenkul alarak veya yatırım yaparak oturma izni ve çifte vatandaşlık olanakları

Altın Yaşam

Portekiz, Yunanistan, İrlanda, İtalya, İsveç ve İspanya'da yatırım yapmadan oturma izni ve vatandaşlık olanakları

Ankara Anlaşması

İrlanda, İsveç, Portekiz ve Yunanistan'da iş kurarak oturma izni , Ankara Anlaşması ve ikinci vatandaşlık olanakları

Türk vatandaşları Avrupa kapılarını zorlamaya devam ediyor.

 

Avrupa Birliği ülkelerindeki Golden Visa (Altın Vize), Golden Residency (Altın Oturum) ve Çifte Vatandaşlık programları ile AB ülkelerindeki Ankara Anlaşması ve diğer yatırımcı ve girişimci vizeleri her geçen gün daha fazla Türk girişimci ve yatırımcının dikkatini çekmeye devam ediyor. Birçok açıdan bu tür programlar, Türk insanına vize engelini aşıp dünyaya açılma fırsatı veriyor; başarılarını Avrupa ülkelerinde devam ettirme olanağı tanıyor ve çifte vatandaşlık aldıkları AB ülkelerinde Türkiye’nin sesini daha net şekilde duyurabiliyorlar.

Ancak bu programların çok karmaşık hukuki yapıya sahip olmalarından ötürü bir adım atılmadan önce alanında uzman hukukçulardan destek almak ve gerekli bilgileri edinmek çok büyük önem taşıyor. Çünkü, yeterli hukuki bilgi almadan atılan yanlış bir adım sadece ciddi maddi kayıplara değil, aynı zamanda günümüz dünyasında çok değerli olan telafisi imkansız zaman kaybına da neden olmaktadır.

Türkiye'de belli aralıklarla yapılan toplantılarımızda, AB vatandaşlık hukuku ile ilgilenenlere doğru ve gerçekçi bilgiler verilmesi hedefleniyor.

Etkinlikler kişiye özel bir bir görüşme ve whatsapp üzerinden sanal toplantı şeklinde gerçekleştirilmektedir. Kişiye özel görüşmeler 1 saat süreli ve ücretlidir (50 Euro). Whatsapp görüşmeleri 10 dakika süreli ve ücretsizdir. 

Kişiye Özel Bire Bir Toplantılar 


Toplantı Yeri: Şişli, İstanbul
Toplantı Süresi: 1 saat
Katılımcı Sayısı:

  • Sadece kayıtlı katılımcı ve beraberinde gelecek en fazla 1 kişiye yöneliktir. Toplantılar, diğer katılımcılardan ayrı özel bir odada gerçekleştirilir.

Toplantı Tarihleri: 

  • 21-26 Haziran 2019 Saat 10:00 - 20:00 arası

Toplantı ücreti: 50 Euro

Toplantı Konuları:

  • Katılımcıya uygun - kişiye özel vatandaşlık, oturma izni ve Ankara Anlaşması çözümleri

 

Özel bire bir toplantı randevusu için tıklayın

Whatsapp ile Sanal Danışmanlık (Ücretsiz)

AB Vatandaşlık ve Oturma İzni programları hakkında whatsapp üzerinden danışmanlık hizmetinin verildiği tele-toplantılar ortalama 10 dakika süreli ve ücretsizdir. Sadece yatırımcılara yönelik olan bu servisimizden yararlanmak için, önceden randevu alınması gerekir.

Whatsapp üzerinden ücretsiz görüşme randevusu için tıklayın

Uzman Konuşmacılar

DSC_9613_edited_edited_edited.jpg
GARTH COATES

İngiliz Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku Uzmanı

Eski bir vize memuru ve sektörde 30 yıla yaklaşan deneyimi ile İngiltere'de vize redlerine karşı açtığı davalarda çok yüksek başarı oranı ile tanınıyor. İngiliz Vatandaşlık Hukuku ve puanlama tabanlı vize sistemlerinde uzman. 

tamer3_edited.png
TAMER ULAY

Avrupa Birliği Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku Uzmanı

Avrupa Birliği Göçmenlik ve Vatandaşlık hukuku ve AB ülkelerindeki Ankara Anlaşması vizelerinde 15 yılı aşan deneyime sahip. Portekiz, İspanya ve Yunanistan Altın Vize programları ile Malta Çifte Vatandaşlık Programında tanınan bir isim.

celemet2_edited.png
CELEMET YENER

İngiliz Göçmenlik ve AB Vatandaşlık Hukuku uzmanı

Göçmenlik hukukunda İngiltere'nin tanınmış avukatları arasında yer alıyor. Vize redlerine karşı açtığı davaların neredeyse tamamında yüksek başarı sahibi. Puanlama tabanlı vize sistemi, vatandaşlık hukuku, iş kurma ve girişimci vizelerinde uzmanlığı tartışmasız bir isim.

IMG-20190105-WA0022_edited_edited_edited
PROF DR MARINA ANDRADE

Portekiz Altın Vize, Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku Uzmanı

Portekiz Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku üzerine ülkede tanınmış bir isim. Portekiz hükümeti ve resmi kurumlara Altın Vize programında danışmanlık veriyor. Bir çok TV programında konuk uzman olarak yer aldı. Dünya çapında yayınlanan makaleleri var.

DSCF2121_edited.jpg
DR FREDERICK ELLUL

Malta Vatandaşlık Hukuku ve Oturum İzni Uzmanı

Malta vatandaşlık hukuku ve oturma izinleri ile ilgili programlarda 10 yılı aşkın deneyime sahip.  Malta Vatandaşlık Dairesi Identity Malta'dan lisans sahibi ve Coates Global müvekkillerinin hızlandırılmış vatandaşlık işlemlerinde uzman bir isim.

Vassilios-Fragkiadakis.jpg
VASSILIOUS FRAGKIADAKIS

Yunanistan Altın Vize, Göçmenlik ve Vatandaşlık Hukuku Uzmanı

Vassilious, 20 yıllık deneyimiyle, Atina'da tanınmış bir avukattır. Göçmenlik hukuku sektöründeki geniş bilgisi sayesinde, Yunanistan'da yatırım yapmayı düşünen Altın Vize ve Altın Yaşam programlarında Coates Global müvekkillerine destek vermektedir.

ffaa8b58-6426-45a2-8496-69065de2d2b6_edi
FABIENNE MALKINSON

Ankara Anlaşması ve Altın Vize/Altın Yaşam Uzmanı

Malta ve Portekiz'deki vatandaşlık ve oturma izni programlarının yanısıra, İngiltere'deki Ankara Anlaşması vizelerinde uzman. Deneyimi sadece AB ülkeleri ile sınırlı değil, aynı zamanda karayip adalarının ikinci vatandaşlık programlarındaki bilgisi tartışılmaz.

bottom of page